BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Średnia ocena 4.94 / 5
4.8/5

MINI PHONE I16 PRO

Składany telefon komórkowy 5G DUAL SIM z rozszerzalną pamięcią do 1 TB, ekranem Ultra HD i dużymi czytelnymi klawiszami

OSTATNIA DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNIE

301 PLN Zamiast 644 PLN

Od teraz nie będziesz już potrzebował drogich telefonów komórkowych, z i16-PRO™ możesz zrobić wszystko i to z najwyższą prędkością!

ELASTYCZNOŚĆ I WYGODA

Mini Phone 16-PRO™ oferuje niesamowitą elastyczność i wygodę dzięki obsłudze dwóch kart SIM jednocześnie i możliwości rozszerzenia pamięci do 1 TB!

Oznacza to, że możesz przechowywać szeroką gamę zdjęć w wysokiej rozdzielczości, filmów 4K i wielu aplikacji, nie martwiąc się o dostępną przestrzeń!

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, który potrzebuje dwóch oddzielnych numerów telefonu, czy entuzjastą fotografii, który chce mieć wszystkie swoje cyfrowe pliki zawsze pod ręką, i16-PRO™ został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do Twoich potrzeb!

EKRAN FULL HD

Duży 1,77-calowy ekran HD i16-PRO™ oferuje żywe kolory i ostre szczegóły, zapewniając wciągające wrażenia podczas oglądania filmów, przeglądania zdjęć i nawigacji po ulubionych aplikacjach.

Ekran ten zapewnia niesamowitą jakość wizualną, która sprawia, że każda chwila spędzona z telefonem jest przyjemnym i wciągającym doświadczeniem!

Ponadto duże klawisze na klawiaturze pozwalają osobom starszym lub niedowidzącym na wybieranie numerów i pisanie bez żadnych problemów!

SZYBKA SIEĆ 5G

i16-PRO™ został zaprojektowany do pracy w szerokim zakresie sieci, w tym w najnowszych standardach, takich jak 5G, zapewniając szybką i niezawodną łączność, gdziekolwiek jesteś!

Oznacza to, że możesz cieszyć się stabilnym, wysokiej jakości połączeniem, aby surfować po Internecie, prowadzić rozmowy wideo lub pobierać treści multimedialne bez żadnych problemów!

Ponadto, w obszarach o słabym sygnale, nadal będziesz mógł podróżować w 4G z dużą prędkością!

KAMERA 4K

i16-PRO™ posiada wbudowaną kamerę 4K, która pozwala uchwycić wyjątkowe chwile z niezwykłą wyrazistością i żywością.

Niezależnie od tego, czy nagrywasz wideo, czy robisz zdjęcia, ta kamera daje Ci możliwość zachowania wspomnień w najwyższej możliwej jakości, zapewniając, że każdy szczegół jest ostry i realistyczny!

Skorzystaj z OFERTY SPECJALNEJ za jedyne 69,00 € z płatnością przy odbiorze PRZED ZAKOŃCZENIEM ZAKUPÓW!

Dlaczego Mini Phone I16-Pro jest najlepszy na rynku

NASZA OFERTA OBEJMUJE:

Wypróbuj go przez 14 dni, a jeśli nie będziesz zadowolony, bez wahania otrzymasz zwrot pełnej kwoty!

Zamawianie teraz jest szybkie i łatwe.

WYPEŁNIĆ FORMULARZ

DO ZAMÓWIENIA W OFERCIE


    CZĘSTE PYTANIA

    Il pacco arriva a casa in 1/2 giorni lavorativi.

    Przesyłkę doręczy kurier GLS.

    Oczywiście, jeśli zamówiony produkt Państwu nie odpowiada, mogą go Państwo zwrócić lub wymienić